SP400-0.009-00-09
Numer produktu DigiKey
BER213-ND
Producent
Numer produktu producenta
SP400-0.009-00-09
Opis
THERM PAD 9.14MM DIA GRAY
Standardowy czas realizacji przez producenta
10 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Podkładki termiczne Szare Śr. 9,14mm Okrągłe
Kategoria
Grubość
0,0090" (0,229mm)
Producent
Bergquist
Materiał
Guma silikonowa
Seria
Podłoże, nośnik
Włókno szklane
Opakowanie
Zbiorcze
Kolor
Szare
Status części
Aktywny
Rezystywność cieplna
1,40°C/W
Zastosowanie
TO-5
Przewodność cieplna
0,9W/m-K
Typ
Podkładka, arkusz
Trwałość magazynowa
12 mies.
Kształt
Okrągłe
Temperatura przechowywania/chłodni
41°F - 86°F (5°C - 30°C)
Obrys
Śr. 9,14mm