Q3-0.005-00-104
Numer produktu DigiKey
BER131-ND
Producent
Numer produktu producenta
Q3-0.005-00-104
Opis
THERM PAD 25.4MMX19.05MM BLACK
Standardowy czas realizacji przez producenta
10 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Podkładki termiczne Czarne 25,40mm x 19,05mm Prostokątne
Kategoria
Obrys
25,40mm x 19,05mm
Producent
Bergquist
Grubość
0,0050" (0,127mm)
Seria
Materiał
Elastomer
Opakowanie
Zbiorcze
Podłoże, nośnik
Włókno szklane
Status części
Aktywny
Kolor
Czarne
Zastosowanie
TO-218, TO-220, TO-247
Rezystywność cieplna
0,35°C/W
Typ
Podkładka przewodząca, arkusz
Przewodność cieplna
2,0W/m-K