GPEMI1.0-0.060-01-0816
Numer produktu DigiKey
BER353-ND
Producent
Numer produktu producenta
GPEMI1.0-0.060-01-0816
Opis
THERM PAD 406.4X203.2MM BLACK
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Podkładki termiczne Czarne 406,40mm x 203,20mm Prostokątne Lepki - jedna strona
Kategoria
Grubość
0,0600" (1,524mm)
Producent
Bergquist
Klej
Lepki - jedna strona
Seria
Podłoże, nośnik
Włókno szklane
Opakowanie
Zbiorcze
Kolor
Czarne
Status części
Nieaktualne
Przewodność cieplna
1,0W/m-K
Typ
Podkładka wypełniacza luk, arkusz
Trwałość magazynowa
12 mies.
Kształt
Prostokątne
Bazowy numer produktu
Obrys
406,40mm x 203,20mm