GP3000S30-0.100-02-0816-NA
Numer produktu DigiKey
BER382-ND
Producent
Numer produktu producenta
GP3000S30-0.100-02-0816-NA
Opis
THERM PAD 406.4X203.2MM BLUE
Standardowy czas realizacji przez producenta
10 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Podkładki termiczne Niebieskie 406,40mm x 203,20mm Prostokątne Lepki - obie strony
Kategoria
Materiał
Elastomer silikonowy
Producent
Bergquist
Klej
Lepki - obie strony
Seria
Podłoże, nośnik
Włókno szklane
Opakowanie
Zbiorcze
Kolor
Niebieskie
Status części
Aktywny
Przewodność cieplna
3,0W/m-K
Typ
Podkładka, arkusz
Trwałość magazynowa
12 mies.
Kształt
Prostokątne
Początek trwałości magazynowej
Data produkcji
Obrys
406,40mm x 203,20mm
Temperatura przechowywania/chłodni
95°F (35°C) lub niższa
Grubość
0,100" (2,54mm)