GP1500-0.125-02-15MMX15MM
Numer produktu DigiKey
GP1500-0.125-02-15MMX15MM-ND
Producent
Numer produktu producenta
GP1500-0.125-02-15MMX15MM
Opis
THERM PAD 15X15MM BLACK
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Podkładki termiczne Czarne 15,00mm x 15,00mm Pătrat Lepki - obie strony
Kategoria
Grubość
0,125" (3,18mm)
Producent
Bergquist
Materiał
Elastomer silikonowy
Seria
Klej
Lepki - obie strony
Opakowanie
Zbiorcze
Kolor
Czarne
Status części
Aktywny
Przewodność cieplna
1,5W/m-K
Typ
Podkładka wypełniacza luk, arkusz
Trwałość magazynowa
6 mies.
Kształt
Pătrat
Początek trwałości magazynowej
Data produkcji
Obrys
15,00mm x 15,00mm