K3-18ND10 24
Numer produktu DigiKey
5015-K3-18ND1024-ND
Producent
Benedict GmbH
Numer produktu producenta
K3-18ND10 24
Opis
CONTACTOR 18A N/O AUX 24AC COIL
Standardowy czas realizacji przez producenta
6 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Stycznik SPST-NO (3 Form A) 18 A 24V~ Cewka Podstawa montażowa, szyna DIN
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
K3-18ND10 24 Modele
Kategoria
Forma styku
SPST-NO (3 Form A)
Producent
Benedict GmbH
Prąd znamionowy styku
18 A
Seria
Napięcie przełączania
600V
Opakowanie
Skrzynka
Funkcje
Styki pomocnicze
Status części
Aktywny
Styl zakończenia
Zacisk główkowy
Typ mocowania
Podstawa montażowa, szyna DIN
Temperatura robocza
-40°C - 90°C
Napięcie cewki
24V~