K3-10NA00-40 230
Numer produktu DigiKey
5015-K3-10NA00-40230-ND
Producent
Benedict GmbH
Numer produktu producenta
K3-10NA00-40 230
Opis
CONTACTOR 10A 4P 4N/O 230AC COIL
Standardowy czas realizacji przez producenta
6 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Stycznik SPST-NO (4 Form A) 10 A 230V~ Cewka Podstawa montażowa, szyna DIN
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
K3-10NA00-40 230 Modele
Kategoria
Napięcie cewki
230V~
Producent
Benedict GmbH
Forma styku
SPST-NO (4 Form A)
Seria
Prąd znamionowy styku
10 A
Opakowanie
Skrzynka
Napięcie przełączania
600V
Status części
Aktywny
Styl zakończenia
Zacisk główkowy
Typ mocowania
Podstawa montażowa, szyna DIN
Temperatura robocza
-40°C - 90°C