MHV12-2.0K1000N
Numer produktu DigiKey
2277-MHV12-2.0K1000N-ND
Producent
Numer produktu producenta
MHV12-2.0K1000N
Opis
DC DC CONVERTER -2000V 2W
Standardowy czas realizacji przez producenta
24 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Wysokie napięcie - moduł nieizolowany Przetwornice DC/DC 1 Wyjście -2000V 1mA 10,8V - 16,5V Wejście
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
MHV12-2.0K1000N Modele
Kategoria
Moc (W)
2 W
Prod.
Zastosowania
ITE (handel)
Seria
Funkcje
Wyjście nastawne, zdalne włączanie/wyłączanie
Opakowanie
Zbiorcze
Temperatura robocza
-10°C - 60°C (z odciążaniem)
Status części
Aktywny
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Typ
Wysokie napięcie - moduł nieizolowany
Obudowa / skrzynia
Moduł 7-SIP
Liczba wyjść
1
Rozmiar / wymiar
4,33" x 0,47" x 0,78" (110,0mm x 12,0mm x 19,8mm) (dł. x szer. x wys.)
Napięcie - wejściowe (min.)
10,8V
Charakterystyka sterowania
Aktywacja, aktywny niski
Napięcie - wejściowe (maks.)
16,5V
Agencja zatwierdzająca
cURus
Napięcie - wyjściowe 1
Bazowy numer produktu
Prąd - wyjściowy (maks.)
1mA