VQE50W-Q48-S12
Numer produktu DigiKey
179-VQE50W-Q48-S12-ND
Producent
Numer produktu producenta
VQE50W-Q48-S12
Opis
DC DC CONVERTER 12V 50W
Standardowy czas realizacji przez producenta
23 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Moduł izolowany Przetwornice DC/DC 1 Wyjście 12V 4,16A 18V - 75V Wejście
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
VQE50W-Q48-S12 Modele
Kategoria
Napięcie - izolacji
1.5 kV
Prod.
Zastosowania
ITE (handel)
Seria
Funkcje
Zdalne wł./wył., OCP, OTP, OVP, SCP, UVLO
Opakowanie
Skrzynka
Temperatura robocza
-40°C - 105°C
Status części
Aktywny
Sprawność
92%
Typ
Moduł izolowany
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Liczba wyjść
1
Obudowa / skrzynia
Moduł 8-DIP
Napięcie - wejściowe (min.)
18V
Rozmiar / wymiar
2,28" x 1,45" x 0,50" (57,9mm x 36,8mm x 12,7mm) (dł. x szer. x wys.)
Napięcie - wejściowe (maks.)
75V
Charakterystyka sterowania
Aktywacja, aktywny wysoki
Napięcie - wyjściowe 1
Agencja zatwierdzająca
EN, UL
Prąd - wyjściowy (maks.)
4,16A
Numer standardowy
55024; 55032 Klasa A; 60950-1; 61000-3-2; 61000-3-3; 61000-6-1; 61000-6-3
Moc (W)
50 W