VQA3-S12-D15-S
Numer produktu DigiKey
179-VQA3-S12-D15-S-ND
Producent
Numer produktu producenta
VQA3-S12-D15-S
Opis
DC-DC ISOLATED, 2.5 W, 10.8~13.2
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Moduł izolowany Przetwornice DC/DC 2 Wyjście 15V -9V 100mA, 100mA 10,8V - 13,2V Wejście
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
VQA3-S12-D15-S Modele
Kategoria
Prąd - wyjściowy (maks.)
100mA, 100mA
Prod.
Napięcie - izolacji
5.6 kV
Seria
Zastosowania
ITE (handel)
Opakowanie
Rurka
Temperatura robocza
-40°C - 105°C (z odciążaniem)
Status części
Nie do nowych projektów
Sprawność
0.87
Typ
Moduł izolowany
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Liczba wyjść
2
Obudowa / skrzynia
Moduł 7-SIP, 5 odpr.
Napięcie - wejściowe (min.)
10,8V
Rozmiar / wymiar
0,77" x 0,39" x 0,49" (19,5mm x 9,8mm x 12,5mm) (dł. x szer. x wys.)
Napięcie - wejściowe (maks.)
13,2V