VQA2-12-D1505-S
Numer produktu DigiKey
179-VQA2-12-D1505-S-ND
Producent
Numer produktu producenta
VQA2-12-D1505-S
Opis
DC-DC ISOLATED, 2 W, 10.8~13.2 V
Standardowy czas realizacji przez producenta
23 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Moduł izolowany Przetwornice DC/DC 2 Wyjście 15V -5V 80mA, 40mA 10,8V - 13,2V Wejście
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
VQA2-12-D1505-S Modele
Kategoria
Prąd - wyjściowy (maks.)
80mA, 40mA
Prod.
Moc (W)
1.4 W
Seria
Napięcie - izolacji
7 kV
Opakowanie
Rurka
Zastosowania
ITE (handel)
Status części
Aktywny
Temperatura robocza
-40°C - 105°C (z odciążaniem)
Typ
Moduł izolowany
Sprawność
85%
Liczba wyjść
2
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Napięcie - wejściowe (min.)
10,8V
Obudowa / skrzynia
Moduł 7-SIP, 5 odpr.
Napięcie - wejściowe (maks.)
13,2V
Rozmiar / wymiar
0,77" x 0,28" x 0,40" (19,7mm x 7,1mm x 10,2mm) (dł. x szer. x wys.)