VMS-550C-27-CNF
Numer produktu DigiKey
179-VMS-550C-27-CNF-ND
Producent
Numer produktu producenta
VMS-550C-27-CNF
Opis
AC/DC CONVERTER 27V 551W
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Obudowane Przetwornice AC/DC 1 Wyjście 27V 90 - 264V~, 127 - 370V= Wejście
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
VMS-550C-27-CNF Modele
Kategoria
Moc (W)
Prod.
Zastosowania
ITE (handel), medycyna
Seria
Napięcie - izolacji
4 kV
Opakowanie
Skrzynka
Sprawność
93,5%
Status części
Nie do nowych projektów
Temperatura robocza
-40°C - 70°C (z odciążaniem)
Typ
Obudowane
Funkcje
Liczba wyjść
1
Typ mocowania
Montaż na podstawie montażowej
Napięcie - wejściowe
90 - 264V~, 127 - 370V=
Rozmiar / wymiar
5,12" x 3,39" x 1,69" (130,0mm x 86,0mm x 43,0mm) (dł. x szer. x wys.)
Napięcie - wyjściowe 1
27V
Agencja zatwierdzająca
CE, cURus, UKCA
Prąd - wyjściowy 1
20.4 A