VLD25-700-SMT-TR
Numer produktu DigiKey
179-VLD25-700-SMT-TR-ND - Taśma i szpula (TR)
179-VLD25-700-SMT-TRCT-ND - Taśma cięta (CT)
179-VLD25-700-SMT-TRDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
VLD25-700-SMT-TR
Opis
LED DRIVER CC BUCK 3.3-36V 700MA
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
700mA 3,3 - 36V Prąd stały Sterowniki LED Obniżająca Topologia 1 Wyjście
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
VLD25-700-SMT-TR Modele
Kategoria
Prąd - wyjściowy (maks.)
700mA
Producent
Bel Power Solutions
Moc (W)
25 W
Seria
Regulacja jasności
Analogowe, PWM
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Funkcje
Zdalne wł./wył., SCP
Status części
Nieaktualne
Temperatura robocza
-40°C - 71°C
Typ
Prąd stały
Sprawność
96%
Topologia
Obniżająca
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Liczba wyjść
1
Obudowa / skrzynia
16-SMD, Gull Wing, 6 odprowadzeń
Napięcie - wejściowe (min.)
5,5V
Rozmiar / wymiar
0,94" x 0,71" x 0,31" (23,9mm x 18,1mm x 8,0mm) (dł. x szer. x wys.)
Napięcie - wejściowe (maks.)
48V
Waga
0.013lb (5.9g)
Napięcie - wyjściowe
3,3 - 36V