VHK75W-Q24-S3R3
Numer produktu DigiKey
VHK75W-Q24-S3R3-ND
Producent
Numer produktu producenta
VHK75W-Q24-S3R3
Opis
DC/DC CONVERTER 3.3V 50W
Szczegółowy opis
Obudowane Przetwornice DC/DC 1 Wyjście 3,3V 15A 36V Wejście
Modele EDA/CAD
VHK75W-Q24-S3R3 Modele
Kategoria
Prąd - wyjściowy (maks.)
15A
Moc (W)
50W
Seria
Napięcie - izolacji
1.5 kV
Sprawność
77%
Temperatura robocza
-40°C - 85°C
Napięcie - wejściowe (min.)
9V
Rozmiar / wymiar
4,23" x 4,01" x 1,50" (107,5mm x 101,8mm x 38,0mm) (dł. x szer. x wys.)
Napięcie - wejściowe (maks.)
36V
Agencja zatwierdzająca
CE
Liczba wyjść
1
Bazowy numer produktu
Napięcie - wyjściowe 1
3,3V