VHK50W-Q24-S5
Numer produktu DigiKey
179-VHK50W-Q24-S5-ND
Producent
Numer produktu producenta
VHK50W-Q24-S5
Opis
DC/DC CONVERTER 5V 50W
Szczegółowy opis
Obudowane Przetwornice DC/DC 1 Wyjście 5V 10A 36V Wejście
Modele EDA/CAD
VHK50W-Q24-S5 Modele
Kategoria
Napięcie - wyjściowe 1
5V
Prąd - wyjściowy (maks.)
10A
Seria
Moc (W)
50W
Sprawność
79%
Temperatura robocza
-40°C - 85°C
Napięcie - wejściowe (min.)
9V
Rozmiar / wymiar
4,23" x 4,01" x 1,50" (107,5mm x 101,8mm x 38,0mm) (dł. x szer. x wys.)
Napięcie - wejściowe (maks.)
36V