VHK200W-Q24-S24
VHK200W-Q24-S24
VHK200W-Q24-S24
Numer produktu DigiKey
179-VHK200W-Q24-S24-ND
Producent
Numer produktu producenta
VHK200W-Q24-S24
Opis
DC/DC CONVERTER 24V 200W
Szczegółowy opis
Obudowane Przetwornice DC/DC 1 Wyjście 24V 8,3A 36V Wejście
Modele EDA/CAD
VHK200W-Q24-S24 Modele
Kategoria
Napięcie - wyjściowe 1
24V
Prąd - wyjściowy (maks.)
8,3A
Seria
Moc (W)
200W
Sprawność
84%
Temperatura robocza
-40°C - 100°C
Napięcie - wejściowe (min.)
10V
Rozmiar / wymiar
4,23" x 4,01" x 1,50" (107,5mm x 101,8mm x 38,0mm) (dł. x szer. x wys.)
Napięcie - wejściowe (maks.)
36V