VHB100W-Q24-S15
Numer produktu DigiKey
179-VHB100W-Q24-S15-ND
Producent
Numer produktu producenta
VHB100W-Q24-S15
Opis
DC DC CONVERTER 15V 100W
Szczegółowy opis
Moduł izolowany Przetwornice DC/DC 1 Wyjście 15V 6,7A 9V - 36V Wejście
Modele EDA/CAD
VHB100W-Q24-S15 Modele
Kategoria
Napięcie - izolacji
1.5 kV
Temperatura robocza
-40°C - 100°C
Sprawność
86,5%
Obudowa / skrzynia
Moduł 9-DIP
Napięcie - wejściowe (min.)
9V
Rozmiar / wymiar
2,40" x 2,28" x 0,50" (61,0mm x 57,9mm x 12,7mm) (dł. x szer. x wys.)
Napięcie - wejściowe (maks.)
36V
Agencja zatwierdzająca
UL
Prąd - wyjściowy (maks.)
6,7A
Numer standardowy
Moc (W)
100 W