VHB100W-Q24-S12
Numer produktu DigiKey
179-VHB100W-Q24-S12-ND
Producent
Numer produktu producenta
VHB100W-Q24-S12
Opis
DC DC CONVERTER 12V 100W
Standardowy czas realizacji przez producenta
23 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Moduł izolowany Przetwornice DC/DC 1 Wyjście 12V 8,3A 9V - 36V Wejście
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
VHB100W-Q24-S12 Modele
Kategoria
Napięcie - izolacji
1.5 kV
Prod.
Zastosowania
ITE (handel)
Seria
Funkcje
Zdalne wł./wył., OCP, OTP, OVP, SCP, UVLO
Opakowanie
Skrzynka
Temperatura robocza
-40°C - 100°C
Status części
Aktywny
Sprawność
85%
Typ
Moduł izolowany
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Liczba wyjść
1
Obudowa / skrzynia
Moduł 9-DIP
Napięcie - wejściowe (min.)
9V
Rozmiar / wymiar
2,40" x 2,28" x 0,50" (61,0mm x 57,9mm x 12,7mm) (dł. x szer. x wys.)
Napięcie - wejściowe (maks.)
36V
Charakterystyka sterowania
Aktywacja, aktywny wysoki
Napięcie - wyjściowe 1
Agencja zatwierdzająca
UL
Prąd - wyjściowy (maks.)
8,3A
Numer standardowy
Moc (W)
100 W