VGS-100W-48
Numer produktu DigiKey
179-VGS-100W-48-ND
Producent
Numer produktu producenta
VGS-100W-48
Opis
AC/DC CONVERTER 48V 110W
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Obudowane Przetwornice AC/DC 1 Wyjście 48V 85 - 305V~, 120 - 431V= Wejście
Modele EDA/CAD
VGS-100W-48 Modele
Napięcie - izolacji
4 kV
Sprawność
90.5%
Temperatura robocza
-30°C - 70°C (z odciążaniem)
Rozmiar / wymiar
5,08" x 3,82" x 1,18" (129,0mm x 97,0mm x 30,0mm) (dł. x szer. x wys.)
Napięcie - wejściowe
85 - 305V~, 120 - 431V=
Agencja zatwierdzająca
CE, cURus
Napięcie - wyjściowe 1
48V
Numer standardowy
60335-1; 62368-1
Prąd - wyjściowy 1
2.3 A