VGS-100W-12
Numer produktu DigiKey
179-VGS-100W-12-ND
Producent
Numer produktu producenta
VGS-100W-12
Opis
AC/DC CONVERTER 12V 102W
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Obudowane Przetwornice AC/DC 1 Wyjście 12V 85 - 305V~, 120 - 431V= Wejście
Modele EDA/CAD
VGS-100W-12 Modele
Napięcie - izolacji
4 kV
Sprawność
0.87
Temperatura robocza
-30°C - 70°C (z odciążaniem)
Rozmiar / wymiar
5,08" x 3,82" x 1,18" (129,0mm x 97,0mm x 30,0mm) (dł. x szer. x wys.)
Napięcie - wejściowe
85 - 305V~, 120 - 431V=
Agencja zatwierdzająca
CE, cURus
Napięcie - wyjściowe 1
12V
Numer standardowy
60335-1; 62368-1
Prąd - wyjściowy 1
8.5 A
Bazowy numer produktu
Klasyfikacje eksportowe i środowiskowe
Pytania i odpowiedzi dotyczące produktów
Dodatkowe zasoby
Zamienniki (1)
Numer katalogowyProducent Ilość dostępnaNumer produktu DigiKey Cena jednostkowa Rodzaj zamiennika
VOF-80B-12Bel Power Solutions0179-VOF-80B-12-ND187,84725 złSimilar
W magazynie: 23
Nie zalecane do nowych projektów. Mogą obowiązywać minimalne ilości. Wyświetl Zamienniki.
Skrzynka
Ilość Cena jednostkowa Wartość
Other Suppliers on DigiKey
36W magazynie