VGS-100D-12
Numer produktu DigiKey
179-VGS-100D-12-ND
Producent
Numer produktu producenta
VGS-100D-12
Opis
AC/DC CONVERTER 12V 102W
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Obudowane Przetwornice AC/DC 1 Wyjście 12V 85 - 305V~, 120 - 430V= Wejście
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
VGS-100D-12 Modele
Kategoria
Moc (W)
Prod.
Zastosowania
Urządzenia gospodarstwa domowego, ITE (handel)
Seria
Napięcie - izolacji
4 kV
Opakowanie
Skrzynka
Sprawność
85%
Status części
Nie do nowych projektów
Temperatura robocza
-30°C - 70°C (z odciążaniem)
Typ
Obudowane
Funkcje
Wyjście nastawne, PFC, zdalne włączanie/wyłączanie
Liczba wyjść
1
Typ mocowania
Montaż na podstawie montażowej
Napięcie - wejściowe
85 - 305V~, 120 - 430V=
Rozmiar / wymiar
7,05" x 3,90" x 1,18" (179,0mm x 99,0mm x 30,0mm) (dł. x szer. x wys.)
Napięcie - wyjściowe 1
12V
Agencja zatwierdzająca
CE, cURus, EN, IEC, UL
Prąd - wyjściowy 1
8.5 A