VFK400W-Q24-S12
VFK400W-Q24-S12
VFK400W-Q24-S12
Numer produktu DigiKey
179-VFK400W-Q24-S12-ND
Producent
Numer produktu producenta
VFK400W-Q24-S12
Opis
DC/DC CONVERTER 12V 400W
Standardowy czas realizacji przez producenta
23 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Obudowane Przetwornice DC/DC 1 Wyjście 12V 33,3A 36V Wejście
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
VFK400W-Q24-S12 Modele
Kategoria
Napięcie - wyjściowe 1
12V
Producent
Bel Power Solutions
Prąd - wyjściowy (maks.)
33,3A
Seria
Moc (W)
400W
Opakowanie
Skrzynka
Sprawność
0.87
Status części
Aktywny
Temperatura robocza
-40°C - 100°C
Typ
Obudowane
Typ mocowania
Montaż na podstawie montażowej
Napięcie - wejściowe (min.)
10V
Rozmiar / wymiar
7,84" x 4,99" x 1,54" (199,0mm x 126,8mm x 39,0mm) (dł. x szer. x wys.)
Napięcie - wejściowe (maks.)
36V