VF-D250-D1224A-CF
Numer produktu DigiKey
179-VF-D250-D1224A-CF-ND
Producent
Numer produktu producenta
VF-D250-D1224A-CF
Opis
AC/DC CONVERTER 12V 24V 250W
Standardowy czas realizacji przez producenta
28 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Obudowane Przetwornice AC/DC 2 Wyjście 12V 24V 90 - 264V~ Wejście
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
VF-D250-D1224A-CF Modele
Kategoria
Moc (W)
Prod.
Zastosowania
ITE (handel)
Seria
Napięcie - izolacji
3 kV
Opakowanie
Taca
Sprawność
70%
Status części
Aktywny
Temperatura robocza
0°C - 70°C (z odciążaniem)
Typ
Obudowane
Funkcje
Wyjście nastawne, zdalne włączanie/wyłączanie
Liczba wyjść
2
Typ mocowania
Montaż na podstawie montażowej
Napięcie - wejściowe
90 - 264V~
Rozmiar / wymiar
5,00" x 3,20" x 1,50" (127,0mm x 81,3mm x 38,1mm) (dł. x szer. x wys.)
Napięcie - wyjściowe 1
12V
Agencja zatwierdzająca
CB Scheme, EN, IEC, SIQ, TUV, UL
Napięcie - wyjściowe 2
24V
Numer standardowy
55024; 55032 Klasa B; 60950-1; 61000-3-2; 61000-3-3; 62368-1
Prąd - wyjściowy 1
12 A
Bazowy numer produktu
Prąd - wyjściowy 2
6 A