ULP40-1348
Numer produktu DigiKey
179-ULP40-1348-ND
Producent
Numer produktu producenta
ULP40-1348
Opis
AC/DC CONVERTER 48V 40W
Standardowy czas realizacji przez producenta
29 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Otwarta rama Przetwornice AC/DC 1 Wyjście 48V 85 - 264V~, 390V= Wejście
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
ULP40-1348 Modele
Kategoria
Zastosowania
ITE (handel)
Prod.
Napięcie - izolacji
4.242 kV
Seria
Sprawność
85%
Opakowanie
Zbiorcze
Temperatura robocza
-40°C - 70°C (z odciążaniem)
Status części
Aktywny
Funkcje
Wyjście czuwania, wejście uniwersalne
Typ
Otwarta rama
Typ mocowania
Montaż na podstawie montażowej
Liczba wyjść
1
Rozmiar / wymiar
3,00" x 2,00" x 0,75" (76,2mm x 50,8mm x 19,1mm) (dł. x szer. x wys.)
Napięcie - wejściowe
85 - 264V~, 390V=
Agencja zatwierdzająca
CB, CE, cUL, NEMKO, UL
Napięcie - wyjściowe 1
48V
Minimalne wymagane obciążenie
Brak
Prąd - wyjściowy 1
830 mA