SWM30-24-EV-P5
Numer produktu DigiKey
179-SWM30-24-EV-P5-ND
Producent
Numer produktu producenta
SWM30-24-EV-P5
Opis
AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 24V 36W
Standardowy czas realizacji przez producenta
23 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
24V 36 W AC/DC Zewnętrzny Montaż ścienny (klasa II) Adapter Stałe ostrze Wejście
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
SWM30-24-EV-P5 Modele
Atrybuty produktu
Filtruj podobne produkty
Kategoria
Zużycie energii bez obciążenia
75mW (maks.)
Producent
Bel Power Solutions
Polaryzacja
Środek dodatni
Seria
Zastosowania
Medyczne
Opakowanie
Skrzynka
Sprawność
Poziom VI, CoC Tier 2
Status części
Aktywny
Temperatura robocza
0°C - 40°C
Region wykorzystania
Europa
Złącze wyjściowe
Śr. wewn. 2,1mm x śr. zewn. 5,5mm x żeńskie 9,5mm
Forma
Montaż ścienny (klasa II)
Długość sznura
47,2" (1,20m)
Typ wejścia
Stałe ostrze
Złącze wejściowe
CEE 7/16
Napięcie - wejściowe
90 - 264V~
Rozmiar / wymiar
2,99" x 1,69" x 1,16" (75,9mm x 42,9mm x 29,5mm) (dł. x szer. x wys.)
Napięcie - wyjściowe
24V
Agencja zatwierdzająca
CB Scheme, CSA, EN, FCC, IEC, UL
Prąd - wyjściowy (maks.)
1,5A
Numer standardowy
C22,2 No. 60601-1; 55024; 55032 Klasa B; 60601-1; 60950-1; 61000-3-2; 61000-3-3
Moc (W)
36 W