SWM30-12-NV-P5
Numer produktu DigiKey
179-SWM30-12-NV-P5-ND
Producent
Numer produktu producenta
SWM30-12-NV-P5
Opis
AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 12V 36W
Szczegółowy opis
12V 36 W AC/DC Zewnętrzny Montaż ścienny (klasa II) Adapter Stałe ostrze Wejście
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
SWM30-12-NV-P5 Modele
Atrybuty produktu
Filtruj podobne produkty
Kategoria
Zużycie energii bez obciążenia
100mW (maks.)
Sprawność
Poziom VI
Temperatura robocza
0°C - 40°C
Złącze wyjściowe
Śr. wewn. 2,1mm x śr. zewn. 5,5mm x żeńskie 9,5mm
Długość sznura
47,2" (1,20m)
Napięcie - wejściowe
90 - 264V~
Rozmiar / wymiar
2,99" x 1,69" x 1,16" (75,9mm x 42,9mm x 29,5mm) (dł. x szer. x wys.)
Napięcie - wyjściowe
12V
Prąd - wyjściowy (maks.)
3A
Moc (W)
36 W