SWM12-5-EV-P5 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Bel Power Solutions
W magazynie: 129
Bel Power Solutions
W magazynie: 106
Arkusz danych
W magazynie: 275
W magazynie: 1 202
W magazynie: 0
5V 12 W AC/DC Zewnętrzny Montaż ścienny (klasa II) Adapter Stałe ostrze Wejście
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
CUI External Medical Power Supplies | Digi-Key Daily
SWM12-5-EV-P5
Numer produktu DigiKey
179-SWM12-5-EV-P5-ND
Producent
Numer produktu producenta
SWM12-5-EV-P5
Opis
AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 5V 12W
Szczegółowy opis
Kategoria
Zużycie energii bez obciążenia
100mW (maks.)
Temperatura robocza
0°C - 40°C
Złącze wyjściowe
Śr. wewn. 2,1mm x śr. zewn. 5,5mm x żeńskie 9,5mm
Długość sznura
59" (1,50m)
Napięcie - wejściowe
90 - 264V~
Rozmiar / wymiar
2,11" x 1,62" x 1,11" (53,5mm x 41,2mm x 28,2mm) (dł. x szer. x wys.)
Napięcie - wyjściowe
5V
Prąd - wyjściowy (maks.)
2,4A
Moc (W)
12 W