SWI60C-V-EB-C-I40 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
Bel Power Solutions
W magazynie: 0
Arkusz danych
5V, 9V, 12V, 15V, 20V 60 W AC/DC Zewnętrzny Montaż ścienny (klasa II) Adapter Stałe ostrze Wejście
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
Power 101: Versatility of USB Power Delivery Adapters
SWI60C-V-EB-C-I40
Numer produktu DigiKey
179-SWI60C-V-EB-C-I40-ND
Producent
Numer produktu producenta
SWI60C-V-EB-C-I40
Opis
AC/DC WALL MNT ADAPT 5V-20V 60W
Standardowy czas realizacji przez producenta
19 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Arkusz danych
Modele EDA/CAD
SWI60C-V-EB-C-I40 Modele
Kategoria
Moc (W)
60 W
Zużycie energii bez obciążenia
210mW
Sprawność
0.88
Temperatura robocza
0°C - 25°C
Region wykorzystania
Europa
Złącze wyjściowe
USB C z zasilaniem (PD)
Długość sznura
47" (1,20m)
Złącze wejściowe
CEE 7/16
Napięcie - wejściowe
90 - 264V~
Rozmiar / wymiar
2,56" x 2,56" x 1,10" (65,0mm x 65,0mm x 28,0mm) (dł. x szer. x wys.)
Napięcie - wyjściowe
5V, 9V, 12V, 15V, 20V
Agencja zatwierdzająca
CE
Prąd - wyjściowy (maks.)
3A