SWI60-24-E-P5
Numer produktu DigiKey
179-SWI60-24-E-P5-ND
Producent
Numer produktu producenta
SWI60-24-E-P5
Opis
AC-DC, 24 VDC, 2.50 A, SW, WALL-
Standardowy czas realizacji przez producenta
25 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
24V 60 W AC/DC Zewnętrzny Montaż ścienny (klasa II) Adapter Stałe ostrze Wejście
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
SWI60-24-E-P5 Modele
Kategoria
Zużycie energii bez obciążenia
210mW
Producent
Bel Power Solutions
Polaryzacja
Środek dodatni
Seria
Zastosowania
ITE (handel)
Opakowanie
Skrzynka
Sprawność
Poziom VI, CoC Tier 2
Status części
Aktywny
Temperatura robocza
-20°C - 40°C
Region wykorzystania
Europa
Złącze wyjściowe
Śr. wewn. 2,1mm x śr. zewn. 5,5mm x żeńskie 9,5mm
Forma
Montaż ścienny (klasa II)
Długość sznura
59" (1,50m)
Typ wejścia
Stałe ostrze
Złącze wejściowe
CEE 7/16
Napięcie - wejściowe
90 - 264V~
Rozmiar / wymiar
3,74" x 1,40" x 2,14" (95,0mm x 35,5mm x 54,4mm) (dł. x szer. x wys.)
Napięcie - wyjściowe
24V
Agencja zatwierdzająca
CE
Prąd - wyjściowy (maks.)
2,5A
Numer standardowy
Moc (W)
60 W