SDM300G-48-URC-P219
Numer produktu DigiKey
179-SDM300G-48-URC-P219-ND
Producent
Numer produktu producenta
SDM300G-48-URC-P219
Opis
AC/DC DESKTOP ADAPTER 48V 300W
Szczegółowy opis
48V 300 W AC/DC Zewnętrzny Biurkowy (klasy II) Adapter Przewód Wejście
Kategoria
Moc (W)
300 W
Zużycie energii bez obciążenia
500mW
Temperatura robocza
-20°C - 40°C
Region wykorzystania
Ameryka Północna
Długość sznura
72" (1,83m)
Typ wejścia
Przewód
Napięcie - wejściowe
100 - 240V~
Rozmiar / wymiar
7,20" x 3,35" x 1,38" (183,0mm x 85,0mm x 35,0mm) (dł. x szer. x wys.)
Napięcie - wyjściowe
48V
Prąd - wyjściowy (maks.)
6,25A