SDM300G-19-UR2-P219
Numer produktu DigiKey
179-SDM300G-19-UR2-P219-ND
Producent
Numer produktu producenta
SDM300G-19-UR2-P219
Opis
AC/DC DESKTOP ADAPTER 19V 300W
Standardowy czas realizacji przez producenta
25 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
19V 300 W AC/DC Zewnętrzny Biurkowy (klasy II) Adapter Przewód Wejście
Kategoria
Moc (W)
300 W
Producent
Bel Power Solutions
Zużycie energii bez obciążenia
500mW
Seria
Zastosowania
Medyczne
Opakowanie
Skrzynka
Sprawność
Poziom VI
Status części
Aktywny
Temperatura robocza
-20°C - 40°C
Region wykorzystania
Europa
Złącze wyjściowe
Prostokątne, 6 pozycji
Forma
Biurkowy (klasy II)
Długość sznura
72" (1,83m)
Typ wejścia
Przewód
Złącze wejściowe
IEC 320-C18
Napięcie - wejściowe
100 - 240V~
Rozmiar / wymiar
7,20" x 3,35" x 1,38" (183,0mm x 85,0mm x 35,0mm) (dł. x szer. x wys.)
Napięcie - wyjściowe
19V
Agencja zatwierdzająca
CB, CE, cURus, FCC, TUV, UKCA
Prąd - wyjściowy (maks.)
15,79A