SDI50-12-UDC-P5
Numer produktu DigiKey
179-SDI50-12-UDC-P5-ND
Producent
Numer produktu producenta
SDI50-12-UDC-P5
Opis
AC/DC DESKTOP ADAPTER 12V 50W
Standardowy czas realizacji przez producenta
25 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
12V 50 W AC/DC Zewnętrzny Biurkowy (klasy II) Adapter Przewód Wejście
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
SDI50-12-UDC-P5 Modele
Atrybuty produktu
Filtruj podobne produkty
Kategoria
Polaryzacja
Środek dodatni
Sprawność
Poziom VI, CoC Tier 2
Temperatura robocza
0°C - 40°C
Status części
Aktywny
Złącze wyjściowe
Śr. wewn. 2,1mm x śr. zewn. 5,5mm x żeńskie 9,5mm
Region wykorzystania
Ameryka Północna
Długość sznura
72" (1,83m)
Forma
Biurkowy (klasy II)
Złącze wejściowe
IEC 320-C8
Typ wejścia
Przewód
Rozmiar / wymiar
4,53" x 2,09" x 1,50" (115,0mm x 53,0mm x 38,0mm) (dł. x szer. x wys.)
Napięcie - wejściowe
90 - 264V~
Agencja zatwierdzająca
CB Scheme, CSA, EN, FCC, IEC, PSE, UL
Napięcie - wyjściowe
12V
Numer standardowy
C22,2 No. 60950-1; 55024; 55032 Klasa B; 60950-1; 61000-3-2; 61000-3-3; 62368-1
Prąd - wyjściowy (maks.)
4,2A
Waga
0.684lb (310.26g)
Moc (W)
50 W
Bazowy numer produktu
Zużycie energii bez obciążenia
150mW (maks.)