SDI30C-Q-UTB2-CUB
Numer produktu DigiKey
179-SDI30C-Q-UTB2-CUB-ND
Producent
Numer produktu producenta
SDI30C-Q-UTB2-CUB
Opis
AC/DC DESKTOP ADAPTER 5V-20V 30W
Standardowy czas realizacji przez producenta
19 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
5V, 9V, 15V, 20V 30 W AC/DC Zewnętrzny Biurkowy (klasy I) Adapter Przewód (sprzedawany osobno) Wejście
Kategoria
Moc (W)
30 W
Zużycie energii bez obciążenia
100mW
Sprawność
Poziom VI
Temperatura robocza
0°C - 40°C
Forma
Biurkowy (klasy I)
Długość sznura
47" (1,20m)
Typ wejścia
Przewód (sprzedawany osobno)
Złącze wejściowe
IEC 320-C6
Napięcie - wejściowe
90 - 264V~
Rozmiar / wymiar
4,154" x 1,791" (105,50mm x 45,50mm) (dł. x szer.)
Napięcie - wyjściowe
5V, 9V, 15V, 20V
Agencja zatwierdzająca
CE, cUL, cULus, FCC, UKCA, UL
Prąd - wyjściowy (maks.)
3A, 3A, 2A, 1,5A
Numer standardowy
Klasyfikacje eksportowe i środowiskowe
Pytania i odpowiedzi dotyczące produktów
Dodatkowe zasoby
Dostępne do zamawiania
Sprawdź czas realizacji
Zapasy z platformy handlowej: 200 wyświetl teraz
Skrzynka
Ilość Cena jednostkowa Wartość
Other Suppliers on DigiKey
200W magazynie