SDI300G-24-UR-P219
Numer produktu DigiKey
179-SDI300G-24-UR-P219-ND
Producent
Numer produktu producenta
SDI300G-24-UR-P219
Opis
AC/DC DESKTOP ADAPTER 24V 300W
Standardowy czas realizacji przez producenta
25 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
24V 300 W AC/DC Zewnętrzny Biurkowy (klasy II) Adapter Przewód Wejście
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
SDI300G-24-UR-P219 Modele
Kategoria
Moc (W)
300 W
Producent
Bel Power Solutions
Zużycie energii bez obciążenia
500mW (maks.)
Seria
Zastosowania
ITE (handel)
Opakowanie
Skrzynka
Sprawność
Poziom VI
Status części
Aktywny
Temperatura robocza
-20°C - 40°C
Region wykorzystania
Międzynarodowy
Złącze wyjściowe
Prostokątne, 6 pozycji
Forma
Biurkowy (klasy II)
Długość sznura
47,2" (1,20m)
Typ wejścia
Przewód
Złącze wejściowe
IEC 320-C18
Napięcie - wejściowe
85 - 264V~
Rozmiar / wymiar
7,20" x 3,35" x 1,38" (183,0mm x 85,0mm x 35,0mm) (dł. x szer. x wys.)
Napięcie - wyjściowe
24V
Agencja zatwierdzająca
CE, cUL, cULus, FCC, UL
Prąd - wyjściowy (maks.)
12,5A