SDI250-56-U-P219
Numer produktu DigiKey
179-SDI250-56-U-P219-ND
Producent
Numer produktu producenta
SDI250-56-U-P219
Opis
AC/DC DESKTOP ADAPTER 56V 251W
Standardowy czas realizacji przez producenta
25 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
56V 251 W AC/DC Zewnętrzny Biurkowy (klasy I) Adapter Przewód (sprzedawany osobno) Wejście
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
SDI250-56-U-P219 Modele
Kategoria
Zużycie energii bez obciążenia
210mW (maks.)
Sprawność
Poziom VI
Temperatura robocza
0°C - 40°C
Status części
Aktywny
Złącze wyjściowe
Prostokątne, 6 pozycji
Region wykorzystania
Międzynarodowy
Długość sznura
47,2" (1,20m)
Forma
Biurkowy (klasy I)
Złącze wejściowe
IEC 320-C14
Typ wejścia
Przewód (sprzedawany osobno)
Rozmiar / wymiar
8,03" x 3,70" x 1,71" (204,0mm x 94,0mm x 43,5mm) (dł. x szer. x wys.)
Napięcie - wejściowe
90 - 264V~
Agencja zatwierdzająca
CB Scheme, CSA, EN, FCC, IEC, PSE, UL
Napięcie - wyjściowe
56V
Numer standardowy
C22,2 No. 60950-1; 55024; 55032 Klasa B; 60950-1; 61000-3-2; 61000-3-3; 62368-1
Prąd - wyjściowy (maks.)
4,48A
Waga
2.3lbs (1kg)
Moc (W)
251 W
Bazowy numer produktu
Klasyfikacje eksportowe i środowiskowe
Pytania i odpowiedzi dotyczące produktów
Dodatkowe zasoby
W magazynie: 19
Sprawdź dodatkowe produkty wprowadzane do magazynu
Skrzynka
Ilość Cena jednostkowa Wartość
Opakowanie standardowe producenta
Other Suppliers on DigiKey
20W magazynie