SDI160G-24-U-P51 nie jest dostępne w magazynie, jednak można złożyć zamówienie niezrealizowane.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
Tri-Mag, LLC
W magazynie: 167
Arkusz danych
24V 158 W AC/DC Zewnętrzny Biurkowy (klasy I) Adapter Przewód (sprzedawany osobno) Wejście
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
160 Watt GaN Desktop Adapter- Portable Power
SDI160G-UD Series | Datasheet Preview
SDI160G-24-U-P51
Numer produktu DigiKey
179-SDI160G-24-U-P51-ND
Producent
Numer produktu producenta
SDI160G-24-U-P51
Opis
AC/DC DESKTOP ADAPTER 24V 158W
Szczegółowy opis
Arkusz danych
Modele EDA/CAD
SDI160G-24-U-P51 Modele
Kategoria
Zużycie energii bez obciążenia
150mW (maks.)
Sprawność
90%
Temperatura robocza
0°C - 40°C
Region wykorzystania
Międzynarodowy
Długość sznura
59" (1,50m)
Forma
Biurkowy (klasy I)
Złącze wejściowe
IEC 320-C14
Typ wejścia
Przewód (sprzedawany osobno)
Rozmiar / wymiar
6,34" x 2,13" x 1,31" (161,0mm x 54,2mm x 33,2mm) (dł. x szer. x wys.)
Napięcie - wejściowe
90 - 264V~
Napięcie - wyjściowe
24V
Prąd - wyjściowy (maks.)
6,6A
Bazowy numer produktu
Moc (W)
158 W
Klasyfikacje eksportowe i środowiskowe
Pytania i odpowiedzi dotyczące produktów
Dodatkowe zasoby
Zamienniki (1)
Numer katalogowyProducent Ilość dostępnaNumer produktu DigiKey Cena jednostkowa Rodzaj zamiennika
W magazynie: 0
Sprawdź czas realizacji
Zażądaj powiadomienia o stanie magazynowym
Zapasy z platformy handlowej: 83 wyświetl teraz
Skrzynka
Ilość Cena jednostkowa Wartość
Opakowanie standardowe producenta
Other Suppliers on DigiKey
83W magazynie