SDI160G-19-UDC-P51
Numer produktu DigiKey
179-SDI160G-19-UDC-P51-ND
Producent
Numer produktu producenta
SDI160G-19-UDC-P51
Opis
AC/DC DESKTOP ADAPTER 19V 160W
Standardowy czas realizacji przez producenta
25 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
19V 160 W AC/DC Zewnętrzny Biurkowy (klasy II) Adapter Przewód Wejście
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
SDI160G-19-UDC-P51 Modele
Kategoria
Zużycie energii bez obciążenia
150mW (maks.)
Producent
Bel Power Solutions
Zastosowania
ITE (handel)
Seria
Sprawność
90%
Opakowanie
Skrzynka
Temperatura robocza
0°C - 40°C
Status części
Aktywny
Złącze wyjściowe
DIN zasilania, 4 wtyki
Region wykorzystania
Ameryka Północna
Długość sznura
59" (1,50m)
Forma
Biurkowy (klasy II)
Złącze wejściowe
IEC 320-C8
Typ wejścia
Przewód
Rozmiar / wymiar
5,91" x 2,13" x 1,30" (150,0mm x 54,0mm x 33,0mm) (dł. x szer. x wys.)
Napięcie - wejściowe
90 - 264V~
Agencja zatwierdzająca
EN, FCC, PSE, UL
Napięcie - wyjściowe
19V
Numer standardowy
55024; 55032 Klasa B; 61000-3-2; 61000-3-3; 62368-1
Prąd - wyjściowy (maks.)
8,4A
Bazowy numer produktu
Moc (W)
160 W