SDI160G-12-UC-P51 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
Bel Power Solutions
W magazynie: 0
Arkusz danych
12V 150 W AC/DC Zewnętrzny Biurkowy (klasy I) Adapter Przewód Wejście
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
SDI160G-UD Series | Datasheet Preview
SDI200G Series GaN Adapters | First Look Video
SDI160G-12-UC-P51
Numer produktu DigiKey
179-SDI160G-12-UC-P51-ND
Producent
Numer produktu producenta
SDI160G-12-UC-P51
Opis
AC/DC DESKTOP ADAPTER 12V 150W
Standardowy czas realizacji przez producenta
25 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Arkusz danych
Modele EDA/CAD
SDI160G-12-UC-P51 Modele
Kategoria
Zużycie energii bez obciążenia
150mW (maks.)
Producent
Bel Power Solutions
Zastosowania
ITE (handel)
Seria
Sprawność
90%
Opakowanie
Skrzynka
Temperatura robocza
0°C - 40°C
Status części
Aktywny
Złącze wyjściowe
DIN zasilania, 4 wtyki
Region wykorzystania
Ameryka Północna
Długość sznura
47,2" (1,20m)
Forma
Biurkowy (klasy I)
Złącze wejściowe
IEC 320-C14
Typ wejścia
Przewód
Rozmiar / wymiar
6,34" x 2,13" x 1,31" (161,0mm x 54,2mm x 33,2mm) (dł. x szer. x wys.)
Napięcie - wejściowe
90 - 264V~
Agencja zatwierdzająca
EN, FCC, PSE, UL
Napięcie - wyjściowe
12V
Numer standardowy
55024; 55032 Klasa B; 61000-3-2; 61000-3-3; 62368-1
Prąd - wyjściowy (maks.)
12,5A
Bazowy numer produktu
Moc (W)
150 W