SDI160G-12-U-P51
Numer produktu DigiKey
179-SDI160G-12-U-P51-ND
Producent
Numer produktu producenta
SDI160G-12-U-P51
Opis
AC/DC DESKTOP ADAPTER 12V 150W
Szczegółowy opis
12V 150 W AC/DC Zewnętrzny Biurkowy (klasy I) Adapter Przewód (sprzedawany osobno) Wejście
Modele EDA/CAD
SDI160G-12-U-P51 Modele
Kategoria
Zużycie energii bez obciążenia
150mW (maks.)
Sprawność
90%
Temperatura robocza
0°C - 40°C
Region wykorzystania
Międzynarodowy
Długość sznura
47,2" (1,20m)
Forma
Biurkowy (klasy I)
Złącze wejściowe
IEC 320-C14
Typ wejścia
Przewód (sprzedawany osobno)
Rozmiar / wymiar
6,34" x 2,13" x 1,31" (161,0mm x 54,2mm x 33,2mm) (dł. x szer. x wys.)
Napięcie - wejściowe
90 - 264V~
Napięcie - wyjściowe
12V
Prąd - wyjściowy (maks.)
12,5A
Bazowy numer produktu
Moc (W)
150 W
Klasyfikacje eksportowe i środowiskowe
Pytania i odpowiedzi dotyczące produktów
Dodatkowe zasoby
Zamienniki (1)
Numer katalogowyProducent Ilość dostępnaNumer produktu DigiKey Cena jednostkowa Rodzaj zamiennika
W magazynie: 16
Sprawdź dodatkowe produkty wprowadzane do magazynu
Skrzynka
Ilość Cena jednostkowa Wartość
Opakowanie standardowe producenta
Other Suppliers on DigiKey
48W magazynie