SDI120-24-UC-P51
Numer produktu DigiKey
179-SDI120-24-UC-P51-ND
Producent
Numer produktu producenta
SDI120-24-UC-P51
Opis
AC/DC DESKTOP ADAPTER 24V 120W
Standardowy czas realizacji przez producenta
25 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
24V 120 W AC/DC Zewnętrzny Biurkowy (klasy I) Adapter Przewód Wejście
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
SDI120-24-UC-P51 Modele
Kategoria
Zużycie energii bez obciążenia
210mW (maks.)
Producent
Bel Power Solutions
Zastosowania
ITE (handel)
Seria
Sprawność
Poziom VI, CoC Tier 2
Opakowanie
Skrzynka
Temperatura robocza
0°C - 40°C
Status części
Aktywny
Złącze wyjściowe
DIN zasilania, 4 wtyki
Region wykorzystania
Ameryka Północna
Długość sznura
47,2" (1,20m)
Forma
Biurkowy (klasy I)
Złącze wejściowe
IEC 320-C14
Typ wejścia
Przewód
Rozmiar / wymiar
6,62" x 2,60" x 1,54" (168,1mm x 66,0mm x 39,0mm) (dł. x szer. x wys.)
Napięcie - wejściowe
90 - 264V~
Agencja zatwierdzająca
CB Scheme, CCC, CSA, EN, FCC, IEC, PSE, RCM, UL
Napięcie - wyjściowe
24V
Numer standardowy
C22,2 No. 60950-1; 55024; 55032 Klasa B; 60950-1; 61000-3-2; 61000-3-3; 62368-1
Prąd - wyjściowy (maks.)
5A
Waga
1.3lbs (589.7g)
Moc (W)
120 W