SDI12-5.9-UDC-P5
Numer produktu DigiKey
179-SDI12-5.9-UDC-P5-ND
Producent
Numer produktu producenta
SDI12-5.9-UDC-P5
Opis
AC/DC DESKTOP ADAPTER 5.9V 12W
Standardowy czas realizacji przez producenta
25 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
5,9V 12 W AC/DC Zewnętrzny Biurkowy (klasy II) Adapter Przewód Wejście
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
SDI12-5.9-UDC-P5 Modele
Atrybuty produktu
Filtruj podobne produkty
Kategoria
Polaryzacja
Środek dodatni
Sprawność
Poziom VI, CoC Tier 2
Temperatura robocza
0°C - 40°C
Status części
Aktywny
Złącze wyjściowe
Śr. wewn. 2,1mm x śr. zewn. 5,5mm x żeńskie 9,5mm
Region wykorzystania
Ameryka Północna
Długość sznura
59" (1,50m)
Forma
Biurkowy (klasy II)
Złącze wejściowe
IEC 320-C8
Typ wejścia
Przewód
Rozmiar / wymiar
2,95" x 1,89" x 1,18" (75,0mm x 48,0mm x 30,0mm) (dł. x szer. x wys.)
Napięcie - wejściowe
90 - 264V~
Agencja zatwierdzająca
CB Scheme, CSA, EN, FCC, IEC, PSE, UL
Napięcie - wyjściowe
5,9V
Numer standardowy
C22,2 No. 60950-1; 55024; 55032 Klasa B; 60950-1; 61000-3-2; 61000-3-3; 62368-1
Prąd - wyjściowy (maks.)
2A
Waga
0.243lb (110.22g)
Moc (W)
12 W
Bazowy numer produktu
Zużycie energii bez obciążenia
100mW (maks.)
Klasyfikacje eksportowe i środowiskowe
Pytania i odpowiedzi dotyczące produktów
Dodatkowe zasoby
W magazynie: 1 389
Sprawdź dodatkowe produkty wprowadzane do magazynu
Skrzynka
Ilość Cena jednostkowa Wartość
Opakowanie standardowe producenta
Other Suppliers on DigiKey
90W magazynie