Dostępne zamienniki:
Similar
Bel Power Solutions
W magazynie: 1 376
Arkusz danych
Moduł izolowany Przetwornice DC/DC 1 Wyjście 12V 500mA 18V - 36V Wejście
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
PYBJ6-D24-S12-D
Numer produktu DigiKey
179-PYBJ6-D24-S12-D-ND
Producent
Numer produktu producenta
PYBJ6-D24-S12-D
Opis
DC DC CONVERTER 12V 6W
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Arkusz danych
Modele EDA/CAD
PYBJ6-D24-S12-D Modele
Kategoria
Napięcie - izolacji
1.5 kV
Prod.
Seria
Funkcje
Zdalne wł./wył., OCP, OVP, SCP
Temperatura robocza
-40°C - 85°C
Sprawność
85%
Typ
Moduł izolowany
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Liczba wyjść
1
Obudowa / skrzynia
Moduł 6-DIP
Napięcie - wejściowe (min.)
18V
Rozmiar / wymiar
1,28" x 0,75" x 0,27" (32,6mm x 19,1mm x 6,8mm) (dł. x szer. x wys.)
Napięcie - wejściowe (maks.)
36V
Agencja zatwierdzająca
CB Scheme, IEC, UL
Napięcie - wyjściowe 1
Numer standardowy
Prąd - wyjściowy (maks.)
500mA
Bazowy numer produktu
Moc (W)
6 W