PYBJ6-D12-S5-OD
Numer produktu DigiKey
179-PYBJ6-D12-S5-OD-ND
Producent
Numer produktu producenta
PYBJ6-D12-S5-OD
Opis
DC DC CONVERTER 5V 6W
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Moduł izolowany Przetwornice DC/DC 1 Wyjście 5V 1,2A 9V - 18V Wejście
Modele EDA/CAD
PYBJ6-D12-S5-OD Modele
Kategoria
Napięcie - izolacji
1.5 kV
Prod.
Seria
Funkcje
Zdalne wł./wył., OCP, OVP, SCP
Temperatura robocza
-40°C - 85°C
Sprawność
81%
Typ
Moduł izolowany
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Liczba wyjść
1
Obudowa / skrzynia
Moduł 6-DIP
Napięcie - wejściowe (min.)
9V
Rozmiar / wymiar
1,24" x 0,71" x 0,24" (31,6mm x 18,1mm x 6,1mm) (dł. x szer. x wys.)
Napięcie - wejściowe (maks.)
18V
Agencja zatwierdzająca
CB Scheme, IEC, UL
Napięcie - wyjściowe 1
Numer standardowy
Prąd - wyjściowy (maks.)
1,2A
Bazowy numer produktu
Moc (W)
6 W