PYBJ3-D5-S12-D
Numer produktu DigiKey
179-PYBJ3-D5-S12-D-ND
Producent
Numer produktu producenta
PYBJ3-D5-S12-D
Opis
DC DC CONVERTER 12V 3W
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Moduł izolowany Przetwornice DC/DC 1 Wyjście 12V 250mA 4,5V - 9V Wejście
Modele EDA/CAD
PYBJ3-D5-S12-D Modele
Kategoria
Moc (W)
3 W
Prod.
Napięcie - izolacji
1.5 kV
Temperatura robocza
-40°C - 85°C (z odciążaniem)
Sprawność
+76%
Typ
Moduł izolowany
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Liczba wyjść
1
Obudowa / skrzynia
Moduł 6-DIP
Napięcie - wejściowe (min.)
4,5V
Rozmiar / wymiar
0,98" x 0,61" x 0,27" (25,0mm x 15,6mm x 6,8mm) (dł. x szer. x wys.)
Napięcie - wejściowe (maks.)
9V
Agencja zatwierdzająca
CE
Prąd - wyjściowy (maks.)
250mA