Dostępne zamienniki:
Similar
Bel Power Solutions
W magazynie: 0
Arkusz danych
Obudowane Przetwornice DC/DC 1 Wyjście 12V 2,5A 75V Wejście
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
PYBE30-Q48-S12-U
Numer produktu DigiKey
179-PYBE30-Q48-S12-U-ND
Producent
Numer produktu producenta
PYBE30-Q48-S12-U
Opis
DC-DC ISOLATED, 30W, 18~75 VDC I
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Arkusz danych
Modele EDA/CAD
PYBE30-Q48-S12-U Modele
Kategoria
Prąd - wyjściowy (maks.)
2,5A
Producent
Bel Power Solutions
Moc (W)
30W
Seria
Napięcie - izolacji
1.5 kV
Opakowanie
Taca
Zastosowania
ITE (handel)
Status części
Nie do nowych projektów
Sprawność
0.88
Typ
Obudowane
Temperatura robocza
-40°C - 80°C (z odciążaniem)
Napięcie - wejściowe (min.)
18V
Typ mocowania
Montaż na podstawie montażowej
Napięcie - wejściowe (maks.)
75V
Rozmiar / wymiar
2,17" x 2,06" x 0,75" (55,0mm x 52,3mm x 19,0mm) (dł. x szer. x wys.)
Liczba wyjść
1
Agencja zatwierdzająca
CE
Napięcie - wyjściowe 1
12V