Dostępne zamienniki:
Similar
Bel Power Solutions
W magazynie: 243
Arkusz danych
Obudowane Przetwornice DC/DC 2 Wyjście 5V -5V 2A, 2A 36V Wejście
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
PYBE20-Q24-D5-T
Numer produktu DigiKey
179-PYBE20-Q24-D5-T-ND
Producent
Numer produktu producenta
PYBE20-Q24-D5-T
Opis
DC/DC CONVERTER +/-5V 20W
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Arkusz danych
Modele EDA/CAD
PYBE20-Q24-D5-T Modele
Kategoria
Prąd - wyjściowy (maks.)
2A, 2A
Producent
Bel Power Solutions
Moc (W)
20W
Seria
Napięcie - izolacji
1.5 kV
Opakowanie
Taca
Zastosowania
ITE (handel)
Status części
Nie do nowych projektów
Sprawność
86%
Typ
Obudowane
Temperatura robocza
-40°C - 85°C (z odciążaniem)
Napięcie - wejściowe (min.)
9V
Typ mocowania
Montaż na podstawie montażowej
Napięcie - wejściowe (maks.)
36V
Rozmiar / wymiar
2,99" x 1,24" x 0,83" (76,0mm x 31,5mm x 21,2mm) (dł. x szer. x wys.)
Liczba wyjść
2
Agencja zatwierdzająca
EN
Napięcie - wyjściowe 1
5V