PYB20-Q48-S24-H-U
Numer produktu DigiKey
PYB20-Q48-S24-H-U-ND
Producent
Numer produktu producenta
PYB20-Q48-S24-H-U
Opis
DC/DC CONVERTER 24V 20W
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Obudowane Przetwornice DC/DC 1 Wyjście 24V 834mA 75V Wejście
Modele EDA/CAD
PYB20-Q48-S24-H-U Modele
Kategoria
Napięcie - wyjściowe 1
24V
Prąd - wyjściowy (maks.)
834mA
Seria
Moc (W)
20W
Opakowanie
Rurka
Sprawność
90%
Status części
Nieaktualne
Temperatura robocza
-40°C - 85°C
Typ
Obudowane
Typ mocowania
Montaż na podstawie montażowej
Napięcie - wejściowe (min.)
18V
Rozmiar / wymiar
2,99" x 1,24" x 0,99" (76,0mm x 31,5mm x 25,1mm) (dł. x szer. x wys.)
Napięcie - wejściowe (maks.)
75V