PYB20-Q48-S24-H-DIN
Numer produktu DigiKey
PYB20-Q48-S24-H-DIN-ND
Producent
Numer produktu producenta
PYB20-Q48-S24-H-DIN
Opis
DC/DC DIN RAIL SUPPLY 24V 20W
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Prąd stały Zasilacz do montażu na szynie DIN 1 Wyjście 24V 834mA
Modele EDA/CAD
PYB20-Q48-S24-H-DIN Modele
Kategoria
Napięcie prądu stałego - wejściowe (maks.)
75V
Napięcie - wyjściowe 1
24V
Seria
Prąd - wyjściowy (maks.)
834mA
Opakowanie
Taca
Moc (W)
20W
Status części
Nieaktualne
Sprawność
0.88
Typ wejścia
Prąd stały
Temperatura robocza
-40°C - 85°C
Liczba wyjść
1
Rozmiar / wymiar
2,99" x 1,24" x 1,17" (76,0mm x 31,5mm x 29,7mm) (dł. x szer. x wys.)
Napięcie prądu stałego - wejściowe (min.)
18V