PYB20-Q48-D5-H-U
Numer produktu DigiKey
PYB20-Q48-D5-H-U-ND
Producent
Numer produktu producenta
PYB20-Q48-D5-H-U
Opis
DC/DC CONVERTER +/-5V 20W
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Obudowane Przetwornice DC/DC 2 Wyjście 5V -5V 2A, 2A 75V Wejście
Modele EDA/CAD
PYB20-Q48-D5-H-U Modele
Kategoria
Napięcie - wyjściowe 1
5V
Producent
Bel Power Solutions
Napięcie - wyjściowe 2
-5V
Seria
Prąd - wyjściowy (maks.)
2A, 2A
Opakowanie
Rurka
Moc (W)
20W
Status części
Nieaktualne
Sprawność
86%
Typ
Obudowane
Temperatura robocza
-40°C - 85°C
Napięcie - wejściowe (min.)
18V
Typ mocowania
Montaż na podstawie montażowej
Napięcie - wejściowe (maks.)
75V
Rozmiar / wymiar
2,99" x 1,24" x 0,99" (76,0mm x 31,5mm x 25,1mm) (dł. x szer. x wys.)