PYB20-Q48-D15-H-DIN
Numer produktu DigiKey
PYB20-Q48-D15-H-DIN-ND
Producent
Numer produktu producenta
PYB20-Q48-D15-H-DIN
Opis
DC/DC DIN RAIL SUPPLY +/-15V 20W
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Prąd stały Zasilacz do montażu na szynie DIN 2 Wyjście 15V -15V 667mA, 667mA
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
PYB20-Q48-D15-H-DIN Modele
Kategoria
Napięcie - wyjściowe 1
15V
Producent
Bel Power Solutions
Napięcie - wyjściowe 2
-15V
Seria
Prąd - wyjściowy (maks.)
667mA, 667mA
Opakowanie
Taca
Moc (W)
20W
Status części
Nie do nowych projektów
Sprawność
0.87
Typ wejścia
Prąd stały
Temperatura robocza
-40°C - 85°C
Liczba wyjść
2
Rozmiar / wymiar
2,99" x 1,24" x 1,17" (76,0mm x 31,5mm x 29,7mm) (dł. x szer. x wys.)
Napięcie prądu stałego - wejściowe (min.)
18V
Agencja zatwierdzająca
EN, IEC
Napięcie prądu stałego - wejściowe (maks.)
75V